ŞARKI SÖZLERİ

www.sozlerisarki.org

Görele Düğün Salonları

Düğün Salonları - Görele Düğün Salonları

2 sene önce, 7 Kasım 2018 tarihinde yayınlandı.

İlginizi çekebilecek diğer bir konu; Görele Düğün Organizasyonu

Görele de ki Düğün salonlarını listelediğimiz bu sayfada Görele de bulunan düğün salonları hakkında bilgiler ve iletişim bilgilerine yer vereceğiz.

GÖRELE BAHAR DÜĞÜN SALONU

Giresun’un şirin ilçesi Görele’de bulunan düğün salonlarından en eskisi Bahar Düğün Salonudur. Ayhan KABOĞLU yönetimindeki salon Görele‘nin en eski düğün salonu olup günümüz şartlarına uygun şekilde düzenlenip en iyi hizmeti verebilme açısından geliştirilmektedir. Araç park alanı için sokak aralarının kullanılması park sıkıntısına çözüm olmaktadır. Görele Bahar Düğün salonunun iletişim telefonu “0 536 278 27 50” olup adresi “Sayfiye Mah. Niyazi Karaman Sok. 21 Hal Binası K:1” dir.

GÖRELE HORON OTEL DÜĞÜN SALONU

Görele de ki bir diğer düğün salonu da Horon Otel Düğün Salonudur. Görele meydanında bulunan Belediye binasının en üst katında bulunan salon güzel Görele manzarasıyla dikkat çekmektedir. Salon Belediye binasının en üst katında olduğu için giriş çıkışlar asansörle sağlanmaktadır. Araç park alanı olarak caddenin kullanılması geç saatlerde yapılan düğünlerde rahatlık sağlamaktadır. Hasan Ali Yücel Caddesi, Belediye binasında bulunan salonun telefon iletişim numarası 05367962190 dir.

GÖRELE MANASUR MESİRE VE PİKNİK ALANI

Görele Belediyesi ve Görele Belediye başkanını Tolga ERENER’in memleketine kazandırdığı en güzel eserlerden birisi de Görele Manasur Mesire ve Piknik alanı ve ayrıca Kır Düğünü yapmak isteyenlerin de gözde mekanlarındandır. Araç park alanı sınırlı sayıda araç kabul etmektedir. Fakat geniş bir arazide yer alan piknik alanı için başka araç park imkanları yer almaktadır. Randevu için Görele Belediyesi ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Görele Belediyesi iletişim bilgileri; “444 28 20” “+90 454 513 15 35” Adres: Salih Sinirlioğlu Cd. No:12 28800 – Görele / GİRESUN

GÖRELE ÖĞRETMEN EVİ DÜĞÜN SALONU

Görele de ki diğer düğün salonlarına göre daha ekonomik olan genelde kına geceleri ve nişan düğünleri için değerlendirilen bir salondur. Zemin katta hizmet veren salonun giriş çıkışı da bu nedenle diğerlerine göre daha rahattır. Araç park alanı olarak caddenin kullanılması akşam saatlerinde yapılan düğünlerde kolaylık sağlamaktadır. Adres: Hendekbaşı Mahallesi, 28820 Görele/Giresun İletişim Telefon numarası : (0454) 513 31 59

bugün 0, toplam 650 kez okundu.

Etiketler: , , , , , , , , ,

»
Türkiye'nin en hızlı, güncel ve güvenilir şarkı sözü sitesi. - sozlerisarki.org site haritası: sitemap.xml