ŞARKI SÖZLERİ

www.sozlerisarki.org

iSyanQaR26 Krala Taç Gerek Rap şarkı sözleri

Karışık Sözler - iSyanQaR26 Krala Taç Gerek Rap şarkı sözleri

4 sene önce, 12 Kasım 2016 tarihinde yayınlandı.

Kral’a Taç Gerek , Bana Mikrofon. Kral’a Taş Atmak Yakışıyo mu Loo. O Götün Kaşınıyo , Götün Gene Kaşınıyo , Götün Gene Kaşınıyo , Sikersem Üç Olur Bu. İçinde Patlasın , İster Annen’de Dinlesin! İçimde Kalmasın Ve Sen Onun Çocuğusun. Bi Söz Yüzünden Sövüldü Kadına , Yazık Değil mi Bu Göt Yüzünden Bu Anaya ?!. Kızınca Kızdı Diyorlar , Bu Adam Bence Kızmasın! Kaşımda Çatılma Var , Hasımda Kaşınma Var! Duymuyor Kulaklarım , Sesi Biraz Açalım. Burasıı Yanacaak Ateşi Yakalım. SelamunAleyküm Dinliyosun YirmiAltı , Mahlasım iSyanQaR, Arcantin Başkanı. Ey Yaow Arcantin Selamı Benden , Ey Eyy Yaoww Arcantin Derken. Yok Dilimde Tutulma Dikkat Ettin mi ?! Yok Benimle Kapışmak Dikkat Ettin mi ?! Dikkat Dikkat , Dikkat Kat Kat Kat Kat Yat Yat Yat Çat Çat Çat Çat ! Kendini Rap Yapan Sanan , Varsa Söylesin Bana. Kendimi Ben Tanıttım , Varsa İtirazı Olan . Kendi Kendine Sen Kudurdun , Yalan mı Çocuk Lan. Başkan’a Diss Gelmiş , Alayı Çocuk Lan. Kimliğimde Vatan , Millet. Hizmetimde , Sözlerimde , Gelmişim de Geçmişim de Ben Her Türlü Geçmişim. Dedim Ya Çoluk Çocuk , Dedim Ya Kedi Köpek , Dedim Ya Bok Yolu , Dedim Ya Siktir Et. Herkesin Dilinde Diss Ve Diss’ten İstenilen Ney ? İstatistik İstenildi , İstenilen Böyle Şey. Herkesin Dilinde Diss Ve Diss’ten İstenilen Ney ? İstatistik İstenildi , İstenilen Böyle Şey.
Eğer Adımı Sen Ağzına Aldıysan , Eğer Beni de Ağzına Aldıysan , Sen Çok Büyük Bir Orusbu Dölüsün , Pardon Özür Moruk Orusbu Sensin. Sen Bana Kız Gibi Diyorsan Yalan. Ben Size Kızmadım Diyorsam Yalan. Sen Bana Kız Gibi Diyorsan Yala . Özüür Moruk Pardon Orusbu’sun.
İstediğin Dava’dan Başlayalım Kardeşim. Mesele Bağırmaksa Biz İnlettik Âlemi. Mesela Keyifçiyiz Diye mi . Yaz Diz Kağıda , Zoruna Gidiyo Kafa. Al Bi Kafa Benden Sana Bi Yüksek. Kabul Etsene Sen , Yüksek Senden. Al Bi Kapak Yine Yükseklerden. Kabul Et Sen Sen , Sahne de Kapışak . İstersen Yapıştırak Suratına Sağ Sol , İstersen Üstünde Olurum Kovboy. El Bel de , Bel Bel de Bol Bolboy. Sen Benle Ben Senle Loy Loy Loy. La AmınaKoduğumun Şarkısı Küfürlü. Sansür Yok Bugün Küfür Ediyorum. Bu Sefer Duyun Hadi , Bu Sefer Duy Duy. İyi Duy Adım Aklına Geldikçe. Herkesin Dilinde Diss Ve Diss’ten İstenilen Ney ? İstatistik İstenildi , İstenilen Böyle Şey. Herkesin Dilinde Diss Ve Diss’ten İstenilen Ney ? İstatistik İstenildi , İstenilen Böyle Şey.

bugün 0, toplam 271 kez okundu.

Etiketler: , , ,

»
Türkiye'nin en hızlı, güncel ve güvenilir şarkı sözü sitesi. - sozlerisarki.org site haritası: sitemap.xml